Рабочий форумСайт ПДРС Сайт ПДРС:
Основная страница | Книга заявлений
ПДРСпедия | ТрудоБлоги
Слава ПДРС, Товарищ. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
Начало Войти Регистрация
Новости: Трудящиеся! На Рабочем форуме включена система оценок. В каждой теме вверху есть специальная кнопочка - можно поставить оценку. Другие трудящиеся сразу будут знать, что тема важная и прочтут ее. Активнее, товарищи!

Рабочий форум ПДРС  ->  Демократический централизьм  ->  Тема: Как победить экономический кризис народными методами
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13 Печать
Голосование
Вопрос: Трударь, отдай свой голос или внеси предложение!
Отнять и разделить!   -23 (42.6%)
Отменить резолюцией ПДРС   -22 (40.7%)
Игнорировать   -9 (16.7%)
Всего голосов: 49

Текущая оценка: *****
Трудящийся! Выставь свою оценку этой теме:
Автор Тема: Как победить экономический кризис народными методами  (Прочитано 78000 раз)
НАШ
Товарищ
« Ответ #100 : 19 августа, 2009, 19:37:34 »

Маме фотку невесты выслал, Мыкола?
Записан
Годдей! (Витьок)
Кав. Орд. Корч. дважды
**
Сообщений: 1077



« Ответ #101 : 19 августа, 2009, 20:31:15 »

Непадъёбуй Мыколу!
Он ещё свою фотку невесте не послал!

А там рыло в пуху, мамина косоворотка красного цвета и на руке наколка "Незабуду Люсю!"
Невеста может ахренеть!

А ты за мамы сердце беспокоишься... Псих!
Записан

"Гусь свинье не товарищъ!"
Ну тогда я полетел...
Др.
Товарищ
« Ответ #102 : 20 августа, 2009, 10:23:07 »


                 Долар - 8,35 !!!
                     
                А вона - працює !!!



- Папа, а как правильно писать: экономика возpошдается или возрождается?
- Через "ж", конечно. И пишется, и возрождается...

http://news.uaportal.com/news/2009/8/19/328944.htm
Записан
Геннадий Макаров
Кав. Орд. Корч. дважды
**
Сообщений: 1047


Редкий мутант дабежит да середины Чернобыля


« Ответ #103 : 31 августа, 2009, 21:42:15 »

 Слава России! Алконавт Слава России! Так говорил Корчмар!

Ленинский зачет

 
Великий Вождь нам завещал аднажды
Учитьця, и учитьця, и учитьця.
Ильич, тібе мы, рапортуя, скажем:
Отныне перешли мы все границы
И далеко зашли в процесс.

Смотри, Ильич, как взмыли мы высОко,
Чего не снилось прежним поколеньям:
Варуем смело провода пад током,
Под самым огромадным напряженьем,
Куда бы даже ты ні влез.

Да что там в проводах?! Такая малость,   
Гордись, Ильич, імперию мі грабим
В каком тебе ни снилось, ни икалось –
Архинеописуемом масштабе –
Порадуйся за наш прогресс.

Дівісь, Ільич, мількают эшелоны
Туди-сюди, как будто фишкі в нардах,
І наші на Канарах мілліоны
Нулями прирастают в миллиарды,
Каторых нікаму  не счесть.

Зачёт мы сдали, впереди эхзамен,
Ты абещал нам крізісы и войны
Своими архідобріми словамі.
Вілікий Праріцатель, спи спакойно!
Как ты велел, всё так и есть.
 Так говорил Корчмар! Алконавт Так говорил Корчмар! Слава России!
Записан

Вас сдесь ни стаяла. Прачетал... у нас сдеся канец рабочива дня а я ниабедал , а  жисть энта барьба! До обеда с голодом, апасля - са сном.
VlaSS0вец
Товарищ
« Ответ #104 : 01 сентября, 2009, 15:27:17 »

Глава дипмиссии Польши в Беларуси Хенрик Литвин ответил на вопросы «Комсомольской правды». Среди прочего корреспондент газеты поинтересовалась: почему у соседей цены на продукты ниже, чем у нас?

— И рыба дешевле, и свинина, и курятина, и фрукты, — перечислила журналистка «КП» (от себя заметим, что средняя зарплата в Польше значительно выше, чем в Беларуси: 1150 и 365 долларов, соответственно. — Прим. «Салідарнасці»). — Это такая политика государства — обеспечить населению доступные цены на питание?

Комментарий посла был одновременно лаконичным и исчерпывающим:

— По-моему, потому дешевле, что у нас отсутствует политика государства в этом направлении. Это весь ответ.
Записан
Volyniaka
Кав. Орд. Корч. три раза
***
Сообщений: 9367

Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ©


« Ответ #105 : 02 сентября, 2009, 16:16:50 »

МВФ більше Україні нічого не дасть?
Існує щонайменше десять причин, через які у МВФ можуть бути претензії до уряду. Тобто Україна просто ігнорує план дій, записаний у Меморандумі з Фондом. Можливо, це міг би бути не найгірший вихід, якби уряд запропонував свій шлях розвитку економіки. Однак на сьогодні немає нічого, крім записів у Меморандумі.
повний текст тут - http://www.epravda.com.ua/publications/4a9e1f62e0cb5/
Записан

Ну, желаю, чтобы все!!!©
Volyniaka
Кав. Орд. Корч. три раза
***
Сообщений: 9367

Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ©


« Ответ #106 : 02 сентября, 2009, 16:20:10 »

МВФ більше Україні нічого не дасть?
Існує щонайменше десять причин, через які у МВФ можуть бути претензії до уряду. Тобто Україна просто ігнорує план дій, записаний у Меморандумі з Фондом. Можливо, це міг би бути не найгірший вихід, якби уряд запропонував свій шлях розвитку економіки. Однак на сьогодні немає нічого, крім записів у Меморандумі.
повний текст тут - http://www.epravda.com.ua/publications/4a9e1f62e0cb5/

02.09.2009, Киев 15:14

Торги на межбанковском валютном рынке завершились в диапазоне 8,642-8,686 грн/долл. Согласно данным компании "ИнтерБизнесКонсалтинг", торги по евро завершились в диапазоне 12,294-12,3605 грн/евро, торги по рублю – 0,2698-0,2712 грн/руб. Национальный банк Украины вышел на рынок с продажей на аукционе долларов США по цене отсечения 8,01 грн/долл.

Открылись торги по доллару ростом котировок - 8,537-8,574 грн/долл., торги по евро - 12,1425-12,179 грн/евро, торги по рублю – 0,2667-0,2684 грн/руб.
Записан

Ну, желаю, чтобы все!!!©
Наш чилавек
Товарищ
« Ответ #107 : 02 сентября, 2009, 21:31:12 »

"Багаті діляться з бідними". Це така політика президента. Задерти курс доллара догори (у бідних доларів немає), і скупити гривні. Нацбанк в його руках. ЗМІ в його і Фірташ-Януковичевих руках. Створюють соціальне напруження, щоб звинувачувати уряд, який з роботой в кризових умовах справляється. Звинувачити уряд в тому, що він не фінансує ЄВРО-2012, а потім, одразу, в тому, що фінансує нібито за надруковані гроші. Тільки забувають вказати, що УРЯД ГРОШЕЙ НЕ ДРУКУЄ і не друк грошей впливу не має. Друкує керований людьми Президента Нацбанк.

Що стосується МВФ - ця стаття і "висновки" фірташевсько-СПшні, бо представниця МВФ ніяких різких заяв не робила. Більше того, МВФ запрошений Юлькою бути присутнім на розробці і прийнятті бюджету. Звісно, дерибанити бюджет ніхто не зможе.

Гроші дадуть, а викуплена за долари гривня піде у внутрішню економіку в кінці 2009- на початку і в середині 2010 років.
Записан
Volyniaka
Кав. Орд. Корч. три раза
***
Сообщений: 9367

Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ©


« Ответ #108 : 03 сентября, 2009, 09:24:55 »

Гроші дадуть, а викуплена за долари гривня піде у внутрішню економіку в кінці 2009- на початку і в середині 2010 років.
Ти сам у це віриш?

І взагалі, чому якщо хтось, не дай Бог, напише проти ЙВТ, це одразу "..."висновки" фірташевсько-СПшні..." ?
Що, "кругом врагі" ? Ти тоді скажи нам, де правду читати?

Чи тупо слухати Кириленка ?
"Можете не сумніватися, що кредит буде видано, і Євро-2012 буде проведено, і інфраструктурні проекти будуть реалізовуватися під ті 10 мільярдів, які ми проголосували, і не буде підвищено для населення до кінця року тарифи", - сказав Кириленко.

"Вони вже давно вирахували, з ким в цій країні мати справу, вони знають прекрасно, що президентом буде Тимошенко, вони вже це прорахували, тому під неї і даються ці дешеві кредити, щоб в країні була стабільна фінансова ситуація, щоб був стабільний курс гривні", - зазначив лідер фракції БЮТ.
Записан

Ну, желаю, чтобы все!!!©
Наш чилавек
Товарищ
« Ответ #109 : 03 сентября, 2009, 14:05:03 »

Гроші дадуть, а викуплена за долари гривня піде у внутрішню економіку в кінці 2009- на початку і в середині 2010 років.
Ти сам у це віриш?

І взагалі, чому якщо хтось, не дай Бог, напише проти ЙВТ, це одразу "..."висновки" фірташевсько-СПшні..." ?
Що, "кругом врагі" ? Ти тоді скажи нам, де правду читати?

Чи тупо слухати Кириленка ?
"Можете не сумніватися, що кредит буде видано, і Євро-2012 буде проведено, і інфраструктурні проекти будуть реалізовуватися під ті 10 мільярдів, які ми проголосували, і не буде підвищено для населення до кінця року тарифи", - сказав Кириленко.

"Вони вже давно вирахували, з ким в цій країні мати справу, вони знають прекрасно, що президентом буде Тимошенко, вони вже це прорахували, тому під неї і даються ці дешеві кредити, щоб в країні була стабільна фінансова ситуація, щоб був стабільний курс гривні", - зазначив лідер фракції БЮТ.


А я не збираюсь "вірити". Я можу аналізувати і мислити логічно. Якщо президент такої держави, як Україна, звинувачує діючого прем"єр-міністра у державній зраді - це новина №1 у прайм-тайм по всьому світі.

І якщо потім виявляється, що це туфта, а прем"єрка успішно підписує угоди, контракти, а країна, попри всі прогнози "патріотів", живе - то світ робить висновки, хто є серйозним і передбачуваним політиком, а хто - язиком ганяє вітер і воює з бабою виключно за крісло. Вын втратив довіру людей і серйозних політиків.
Записан
Volyniaka
Кав. Орд. Корч. три раза
***
Сообщений: 9367

Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ©


« Ответ #110 : 03 сентября, 2009, 14:15:36 »

Це все гарні слова...
А як живе країна усі бачать...Точніше відчувають на собі

Але ти не відповів, які ж мас-медіа не "фірташевсько-СПшні" ?
Записан

Ну, желаю, чтобы все!!!©
Наш чилавек
Товарищ
« Ответ #111 : 03 сентября, 2009, 14:30:23 »

Це все гарні слова...
1)А як живе країна усі бачать...Точніше відчувають на собі

2)Але ти не відповів, які ж мас-медіа не "фірташевсько-СПшні" ?

1)А як може жити країна, де здуріла голова б"ється в свої ж коліна лобом, зубами кусає за руки, відкусуючи пальці, а права і ліва ноги ідуть в різні сторони, при чому ліва ще й пятою вперед?  Псих! Псих! Псих!

2)Європейські.
Записан
Volyniaka
Кав. Орд. Корч. три раза
***
Сообщений: 9367

Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ©


« Ответ #112 : 03 сентября, 2009, 14:35:19 »

1. У нас здурілих голов - гать гати !!!!

2. В європейських теж "джинси" вистачає.
Записан

Ну, желаю, чтобы все!!!©
Наш чилавек
Товарищ
« Ответ #113 : 03 сентября, 2009, 15:06:42 »

Я не можу і не хочу мати емоції. Я читаю:

"Международные золото-валютные резервы Нацбанка Украины только в июле увеличились на 8,4% и достигли $29 млрд 635,1 млн."

Як це - МІЖНАРОДНО ЗАСВІДЧЕНІ І ПІДТВЕРДЖЕНІ ПЕРЕД КРЕДИТОРАМИ запаси валюти збільшились, а курс при цьому росте?? Що за херня? Це означає: Нацбанк опускає українську гривню і населення України СВІДОМО.

 Це означає просту річ: ЩОБ ВТОПИТИ ЮЛЬКУ, ТРЕБА ВТОПИТИ УКРАЇНУ.
Записан
Volyniaka
Кав. Орд. Корч. три раза
***
Сообщений: 9367

Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ©


« Ответ #114 : 03 сентября, 2009, 16:55:36 »

Я не можу і не хочу мати емоції. Я читаю:

"Международные золото-валютные резервы Нацбанка Украины только в июле увеличились на 8,4% и достигли $29 млрд 635,1 млн."
....
Це написали Європейські ЗМІ ?  Очень рад

Ось теж з офіційної преси :
Падение ВВП в Украине по итогам І полугодия по оценкам Счетной палаты Украины составило 21,6%.
Падение ВВП в Украине по данным Госкомстата по итогам первого квартала составило 20,3%. А падение промпроизводства в Украине по данным Госкомстата по итогам полугодия составило 31,1%.
Ранее наибольшее падение уровня промпроизводства было зафиксировано в 1994 г., когда оно составило 27,7%.


Теж Юльку топлять?
Як на мене просирають Україну і,вибач, вона не набагато краща за інших
Записан

Ну, желаю, чтобы все!!!©
Наш чилавек
Товарищ
« Ответ #115 : 03 сентября, 2009, 17:40:55 »

Я не можу і не хочу мати емоції. Я читаю:

"Международные золото-валютные резервы Нацбанка Украины только в июле увеличились на 8,4% и достигли $29 млрд 635,1 млн."
....
Це написали Європейські ЗМІ ?  Очень рад

Ось теж з офіційної преси :

Ранее наибольшее падение уровня промпроизводства было зафиксировано в 1994 г., когда оно составило 27,7%.


Теж Юльку топлять?
Як на мене просирають Україну і,вибач, вона не набагато краща за інших

"26 января 1993 года Виктор Ющенко был выдвинут на должность председателя Национального банка Украины и стал, таким образом, третьим за период независимости Украины председателем Нацбанка.

В декабре 1999 года Президент Украины Леонид Кучма выдвинул Виктора Ющенко на должность премьер-министра Украины."


Топлять, друже, топлять. Ті самі й топлять... Але хуль з нею, вона не пропаде. Людей топлять. Молочко росте в ціні. Масло. Бензин, макарони. ВСЕ... Цукор завдяки Уряду впав - знову виросте. Овочі... Бабці і дідусі знову будуть голодувати. А як харчування дітей в дитсадках і школах? Ліки в лікарнях, діабетики? Ось тепер не вистачить бюджету вже точно? Ага! А я ж казав Юльці, бюджет треба міняти! Ось в ній вся херня! Ось вам, люди. Хуль вам назустріч... Месія йде! Як не впадете в ноги, то голод вас покладе!
Записан
Volyniaka
Кав. Орд. Корч. три раза
***
Сообщений: 9367

Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ©


« Ответ #116 : 03 сентября, 2009, 17:48:24 »

А якщо дуже дорого (!, по 8,8 продати долари з чергового траншу МВФ і закрити діри в бюджкті (гривневі) ?
Записан

Ну, желаю, чтобы все!!!©
Наш чилавек
Товарищ
« Ответ #117 : 03 сентября, 2009, 18:15:30 »

О! Умний ти чєловєк, волиняка, і в поляках разбираєшся, і в білорусах...

Но...

Єсть ти дірєктор свєчного заводіка. І проізводіш 10 000 свєчок в місяць. Когда-то ти проізводив 15000, но із-за крізіса тепер випускаєш менше і тобі тока на зарплату людям хватає.

І вот доллар попёр вверх. І парафін попёр вверх. І бензин. І все. І ось твої свічки коштують вдвоє більше. Але тепер їх будуть менше купувати, бо вони дорожчі. Тепер ти продаєш не 10000, а 5 000 штук.

Значить що? Скорочувати людей. На вулицю. Бастувать під Кабмін, який не дає роботи і зарплати. Бо ВОНА винувата.

А як пенсіонери, інваліди, бюджетні?

О! А тут ше хитріше!

Смотри сюда на синхронниє дєйствія:

Януковичі вдруг, ні с тово, ні с сєво, рєшілі озаботіться людями і поднять зарплати і пенсії. Не пройшло, бо де взяти гроші? І це знов інфляція! Краще було б тримати нривню - і все було б потихеньку чікіпікі, заводики би піднялись - і пішли вперед...

Але ні! Бо треба топить ВОНУ! І забирати владу в бездарні руки, які "не крали". Продовжувати бути статуєм. АБО! Отримати гарантії, "пенсійний фонд", від бувшого ворога, а тепер партнера, якому подарувати владу, втопивши ЇЇ. Ну і народу трохи.

І ось для цього СИНХРОННО з демаршами януковощів, які блокують трибуни - росте.., НІ, піднімають доллар! Щоб заставити Кабмін змінити бюджет, і записати плюси януковощам. Бо СП з ними домовився. А як не домовитися, це було зроблено ще раніше. Коли вручалися ордени ківаловим-колєсніковим, фірташі нафту і газ "продавали" одним порухом пальця і одним папірцем...

Я вже писав - Юлька - далека від ідеалу. Але зараз її інтереси повністю збігаються з інтересами людей! А що далі? Далі, якщо вона пройде, то оппозиція (ось де вона - демократія! - те, чого немає в Росії!!), так ось - оппозиція не дасть їй і оточенню красти. Так як і було весь цей час. Вірніше, не дасть, а заважатиме. Бо зовсім не красти - в суспільстві, яке не дозріло - такого не буває.

Але хто ще? Гриценко? Він не має потрібної підтримки. Хоча.., як Міністр Оборони - він 100% потрібна людина. Але - це його потолок. Ось так. Про кроликів - помовчимо. Це синтезований кандидат. Створений. Його як витягли з шапки, так і запхають назад.
Записан
Volyniaka
Кав. Орд. Корч. три раза
***
Сообщений: 9367

Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ©


« Ответ #118 : 04 сентября, 2009, 09:07:08 »

О! Умний ти чєловєк, волиняка, і в поляках разбираєшся, і в білорусах...

Но...
Я вже писав - Юлька - далека від ідеалу. Але зараз її інтереси повністю збігаються з інтересами людей! А що далі? Далі, якщо вона пройде, то оппозиція (ось де вона - демократія! - те, чого немає в Росії!!), так ось - оппозиція не дасть їй і оточенню красти.

Мерсі за комплімант ©  (на смайлики звертай увагу)

"Я же вам сказав, що мститися не можу, бо всі люди - це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, білорусів, которих я ненавиджу. В цілому я ж гуманіст, не те шо ви, папаша."Гaмлєт, aбо феномен дaтського кaцaпiзма - Лесь Подерв'янський

Хоч не переконливо, але, вважай, що ти мене переконав


Записан

Ну, желаю, чтобы все!!!©
Наш чилавек
Товарищ
« Ответ #119 : 04 сентября, 2009, 13:39:42 »

Севодня Сам публично (скоро какать будет публично, штобы к народу приблизиться)отругал Стельмаха. Зачем ты, мол, устапаешь ей и деньгу пичатаешь? Из-за етово, мол, инфлёция.

Смешно.

Когда Нацбанк пичатаит денюшку, то на нево нихто не влияет. Нихто. Окромя того, хто назначил голову Нацбанку. Тобто преза.

Дальше, решил себе Нацбанк напичатать денюшку и напичатал. И что? Надо её отдать окремым банкам. Каким надо, таким и окремым, вас, блять, ещё не спросили!

А потом эти банки бегом бегут покупать доллары, которые Нацбанк же и продаёт.

Тобто, взяли они по 200 млн грн у Стельмаха и купили на них баксючки. По 7 грн за баксик. Скока выйдет? Правильно. Почти 29 млн баксючков. А потом Нацбанк типа экономит валюту и не даёт баксик на аукцион. И баксик растёт до 9 грн. И что потом? Банки продают баксючки по 9 грн. Скока получают? Правильно, 260 миллионов грн. А брали 200 месяц назад... 60 миллионв до кишеньки. За месяц-полтора!

А потом Сам типа грымает на Стельмаха и типа выганяе його кибенифени! И гривню не печатают, а кидают баксик на аукцион. А баксиков хватает - 30 миллиардов есть. Вот пару-тройку миллиардов и кидают. Баксик падает до 6,5 грн. И теперь за эти 60 млн грн они покупают баксик по 6,5. И получают на ровном месте за пару месяцев почти 10 млн баксиков, тобто тут и пенсия Стельмаху и начальству. На самом деле значительно больше... А як жеж народ? А йибись ты током, народ!

 ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК ЗК
Записан
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13 Печать 
Рабочий форум ПДРС  ->  Демократический централизьм  ->  Тема: Как победить экономический кризис народными методами
Перейти в:  


Алекс - Юстасу: Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Страница сгенерирована за 0.016 секунд. Запросов: 20.